VERSLO TEISĖ

Būdami Jūsų įmonės partneriais teisės srityje esame pasirengę reaguoti greitai ir efektyviai nuolat kintančioje ir iššūkių kupinoje verslo aplinkoje. Siekiame kurti pridėtinę vertę savo Klientams užtikrindami, jog mūsų kompleksinių teisinių sprendimų dėka būtumėte profesionaliausia ir patikimiausia įmone savo srityje.VERSLO TEISĖ

Būdami Jūsų įmonės partneriais teisės srityje esame pasirengę reaguoti greitai ir efektyviai nuolat kintančioje ir iššūkių kupinoje verslo aplinkoje. Siekiame kurti pridėtinę vertę savo Klientams užtikrindami, jog mūsų kompleksinių teisinių sprendimų dėka būtumėte profesionaliausia ir patikimiausia įmone savo srityje.Savo veikloje vadovaujamės aukščiausiais etikos principais, profesionalumu bei lojalumu savo Klientams. Mūsų įmonė bendradarbiauja su advokatais, antstoliais, notarais bei kitomis institucijomis, todėl Klientui galime suteikti visapusiškas teisines paslaugas.

Gauk asmeninį individualų pasiūlymą dabar! Palik žemiau savo duomenis ir netrukus pateiksime geriausią pasiūlymą Jūsų verslui!
  Mūsų kompetencijos sritys:

  • Profesionalios teisinės konsultacijos.
  • Sutarčių teisė. Konsultuojame visų rūšių sutarčių teisiniais klausimais, teikiame teisines išvadas bei rekomendacijas dėl sutarčių sąlygų, rengiame, keičiame, nutraukiame visų rūšių sutartis, atstovaujame Klientą derybose dėl sutarčių sudarymo bei ginčuose dėl sutarčių sudarymo, keitimo, nutraukimo, netinkamo vykdymo.
  • Įmonių teisė. Steigiame juridinius asmenis ir konsultuojame steigimo klausimais, taip pat konsultuojame įmonės valdymo klausimais, atstovaujame santykiuose su trečiaisiais asmenimis, rengiame įvairaus pobūdžio dokumentus susijusius su įmonės valdymu, tvarkome įmonės įstatus, šaukiame visuotinius akcininkų susirinkimus, taip pat sprendžiame einamąsias įmonės teisines problemas.
  • Procesinių dokumentų rengimas. Rengiame visų rūšių procesinius dokumentus (ieškinius, priešieškinius, dublikus, triplikus, apeliacinius skundus, atsiliepimus į apeliacinius skundus, atskiruosius skundus, prašymus ir kt. dokumentus).
  • Skolų išieškojimas. Konsultuojame skolų išieškojimo iš skolininkų teisiniais klausimais, įvertiname skolininko mokumą bei galimybes išsiieškoti skolą, padedame išieškoti skolas iš debitorių Lietuvoje ir užsienyje, rengiame visų rūšių dokumentus: raginimus, pretenzijas, teismo įsakymus, ieškinius dėl skolos išieškojimo, prašymus dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo ir kt., taip pat atstovaujame teisminiuose procesuose, derybose, ikiteisminiuose ginčuose.

  Būdami verslo aplinkos ekspertai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.  Kitos mūsų teikiamos paslaugos

  Buhalterinė apskaita

  Verslo teisė

  Finansavimas/ Refinansavimas

  Įmonių steigimas

  Finansų direktorius  SUSISIEKITE DABAR

  Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime. Pirma konsultacija - NEMOKAMA.