PLANAS – GELBĖJIMOSI RATAS

STARTAS

AUGIMAS

GELBĖJIMOSI RATAS

INKARAS

Planas – Gelbėjimosi ratas

Anksčiau ar vėliau verslas susiduria su įvairiais sunkumais-iššūkiais, kurie yra lydimi neaiškumo, kartais atrodo neišsprendžiamų problemų virtine. Šių problemų pabaigos neradimas ir nesugebėjimas išeiti iš jų užburto rato daugeliu atveju pradeda reikalauti labai daug laiko ir kitų, įskaitant ir finansinių, resursų.
Ilgainiui tokiame versle pradedama taikyti tiesiog ,,gaisrų“ gesinimo politiką, kuri vienaip ar kitaip neatneša jokios realios naudos ilgame laikotarpyje.
Tokios problemos gali būti įvairios: apyvartinių lėšų trūkumas, žemas kreditingumas, medžiagų trūkumas, klientų nebuvimas-nepastovumas, nevaldomos sąnaudos, padarytos valdymo klaidos, darbuotojų neefektyvumas ir pan.PLANAS – GELBĖJIMOSI RATAS

Šį planą sudaro:

  • Įmonės būklės įvertinimas (veiklos auditas)
  • Buhalterinių procesų analizė ir išvados pateikimas dėl gerinimo
  • 4 val. Konsultacija įmonės probleminių sričių analizei
  • Išvados pateikimas dėl probleminių sričių sprendimo būdų
960€ + PVM


PLANO TIKSLAS

Plano ,,GELBĖJIMOSI RATAS” tikslas – padėti verslui išsispręsti kylančias problemas, kai jų savomis jėgomis išspręsti nepavyksta. Šios paslaugos apima problemos identifikavimą, jų sprendimo būdų plano rengimą ir įgyvendinimą. Visos šioje srityje teikiamos paslaugos orientuotos į normalios veiklos atstatymą, optimizavimą ar veiklų atskyrimą į kelias siekiant apsaugoti savininkų turtą.
Mūsų tikslas padėti Jums kaip galima greičiau išsispręsti esamas problemas ir apsaugoti verslo turtą, kai kuriais atvejais parengti konkretų planą tolimesnei veiklai.SUSISIEKITE DABAR

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime. Pirma konsultacija - NEMOKAMA.