BUHALTERINė apskaita

įmonių
steigimas

finansų
valdymas

KITOS
PASLAUGOS

FINANSAVIMAS/
REFINANSAVIMAS

Valdykime finansus kartu

Nuo buhalterinės apskaitos iki finansavimo.

Užsiregistruoti konsultacijai


BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Būdami verslo aplinkos ekspertai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų buhalterinių paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.

Kaina: Nuo 79€/Mėn.

 

Plačiau apie buhalterines paslaugas

Gauk asmeninį individualų pasiūlymą dabar! Palik žemiau savo duomenis ir netrukus pateiksime geriausią pasiūlymą Jūsų verslui!


  PASLAUGŲ PLANAI

  STARTAS

  AUGIMAS

  GELBĖJIMOSI RATAS

  INKARAS

  Planas – Startas

  Verslo pradžiai skirtos paslaugos. Šiomis paslaugomis siekiame paskatinti Jūsų verslo pradžią, padėti Jums sutelkti dėmesį į svarbiausius verslo pradžios aspektus ir atlikti funkcijas (tokias kaip buhalterinės apskaitos vedimas, dokumentų ruošimas ir pan.) kuriose Jūs ne ekspertas.

  Žiūrėti daugiau


  FINANSAVIMAS / REFINANSAVIMAS

  Apyvartinės lėšos dažnai yra ribojantis veiksnys norint išplėsti esamą veiklą arba pradėti naują projektą. Mes padedame savo klientams įgyvendinti planus pritraukiant reikiamą finansavimą. Nuo verslo plano ar investicinio projekto rengimo iki paraiškų ir susijusių dokumentų rengimo, teikimo.
  Mūsų tikslas – padėti Jums lengviau gauti finansavimą ar esamų paskolų refinansavimą, papildomą finansavimą, o gal net ir paramą. Kreipkitės ir kartu pasiekime Jūsų tikslus.

    Individualios konsultacijos

    Turite problemą ir nežinote kaip ją išspręsti? Domina paslauga apie kurią trūksta informacijos? Ar galbūt nerandate Jus dominančios paslaugos aprašymo? Susisiekite ir susitarsime dėl konsultacijos telefonu, internetu ar susitikimui gyvai.    NAUDINGA ŽINOTI

    Skaitykite aktualius, mūsų komandos paruoštus straipsnius.

    Visi straipsniai


    SUSISIEKITE DABAR

    Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime. Pirma konsultacija - NEMOKAMA.