FINANSŲ DIREKTORIUS

Finansų valdymas yra būtina sąlyga sėkmingam įmonės darbui. Dėl šios priežasties finansų valdymo tikslas yra didinti įmonės vertę, siekiant šio tikslo grindžiami ir visi finansų valdymo srities sprendimai. Finansų valdymo uždaviniai priklauso nuo įmonės vykdomos veiklos tipo ir jos dydžio. Didelės įmonės be kasdieninio finansų valdymo susiduria su investicijų plėtros, investicijų tipų parinkimo, finansavimo ir pan. sprendimais. Tuo tarpu mažos įmonės finansų valdymas orientuotas į kasdieninių finansų valdymu.FINANSŲ DIREKTORIUS

Finansų valdymas yra būtina sąlyga sėkmingam įmonės darbui. Dėl šios priežasties finansų valdymo tikslas yra didinti įmonės vertę, siekiant šio tikslo grindžiami ir visi finansų valdymo srities sprendimai. Finansų valdymo uždaviniai priklauso nuo įmonės vykdomos veiklos tipo ir jos dydžio. Didelės įmonės be kasdieninio finansų valdymo susiduria su investicijų plėtros, investicijų tipų parinkimo, finansavimo ir pan. sprendimais. Tuo tarpu mažos įmonės finansų valdymas orientuotas į kasdieninių finansų valdymu.Finansų valdymas apima finansinius skaičiavimus ir atitinkamą laiko planavimą, rizikų ir pelningumo apskaičiavimą ir vertinimą, finansinių investicijų sudarymą, įgyvendinimą ir vertinimą. Neatsiejamos kapitalo formavimo, trumpalaikio ir ilgalaikio turto valdymą, pinigų srautų ir biudžetų planavimą ir kontrolę.

Gauk asmeninį individualų pasiūlymą dabar! Palik žemiau savo duomenis ir netrukus pateiksime geriausią pasiūlymą Jūsų verslui!
  Šioje srityje mes galime:

  • Teikti informacijos valdymo paslaugas. Tai apima finansų apskaitos sistemos organizavimą ir palaikymą, kompiuterinių verslo valdymo sistemų panaudojimo optimizavimą.
  • Planuoti. Tai finansinių prognozių ir planų rengimas, biudžetų sudarymas, įgyvendinimas ir vertinimas. Taip pat esamų finansų auditas.
  • Kontrolė. Vidinės įmonės finansų sistemos kūrimas, optimizavimas ir vertinimas, periodinė kontrolė.
  • Ataskaitų rengimas. Tai ataskaitų sistemos sukūrimas, periodinis ataskaitų rengimas bei teikimas tretiesiems asmenims, tikslinis vertinimas.
  • Finansavimas. Tai išorinio finansavimo suradimas, paraiškų rengimas ir teikimas, ataskaitų rengimas, tarpininkavimas.
  • Verslo rizikos valdymas. Tai apima rizikos valdymą, vertinima, rizikos valdymo planų ruošimą. Taip pat įviairų finansinių instrumentų taikymą.

  Paslaugų sąrašas nėra baigtinis. Atsižvelgdami į Klientų poreikius teikiame ir kitas paslaugas.

  Būdami verslo aplinkos ekspertai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.  Kitos mūsų teikiamos paslaugos

  Buhalterinė apskaita

  Verslo teisė

  Finansavimas/ Refinansavimas

  Įmonių steigimas

  Finansų direktorius  SUSISIEKITE DABAR

  Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime. Pirma konsultacija - NEMOKAMA.